הובלת שרתים

חדר שרתים הוא שדה ענק של מערכות מחשב, חוטים, כבלי תקשורת, כבלי חשמל, ארונות, מזגנים ועוד כהנה וכהנה אלמנטים המאפשרים לחדר השרתים לתפקד בצורה הטובה ביותר עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע. לתחזק את חדר השרתים באופן שוטף הוא אתגר לא קטן, ועל אחת כמה וכמה להעביר את חדר השרתים כאשר נדרשת העתקת המיקום שלהם למיקום חדש, הוא אתגר גדול אף יותר. חיבור השרתים מתבצע על פי תכנית מובנית מראש המתעדכנת כל הזמן עם הוספת שרת חדש, או גריעת שרתים מסויימים. את כל התהליך הזה צריך למעשה להתחיל מהתחלה כאשר מעבירים את חדר השרתים, אלא אם כן עושים את זה בצורה הנכונה.


ניתוק וחיבור שרתים


כדי לבצע העברה נכונה של חדר שרתים צריך להתחיל בניתוק נכון של השרתים, תוך סימון של כל כבל, כל רכיב וכל שרת בנפרד, כך שיהיה קל יותר להרכיב אותם מחדש ביעד החליפי. תהליך הניתוק והחיבור מחדש של השרתים הוא תהליך מורכב ומקצועי הדורש ידע רב במחשבים ובמערכות מחשב. בנוסף, נדרשים אנשי מקצוע בתחום של הובלת שרתים, באופן שיוכלו לסייע לסדר את השרתים ולהוביל אותם בצורה חכמה שתאפשר פרישה קלה ומהירה שלהם ביעד. הובלת שרתים הוא תחום הובלה מקצועי וייחודי, ומרבית חברות ההובלה פשוט אינן מתאימות לביצוע משימה כזאת, הדורשת גם ידע מקצועי וגם כלים ואמצעי שינוע מתאימים.


עגלות ייעודיות להובלת שרתים


חברת דורון הובלות מבצעת מגוון רחב של משימות הובלה, ביניהן הובלת ציוד רפואי, הובלת משרדי היי טקהובלת חדרי מחשב, וגם הובלת שרתים. ההובלה מתבצעת באמצעות עגלות ייעודיות להובלה של שרתים, לרבות בולמי זעזועים מובנים, ויכולת נשיאה של מספר שרתים בו זמנים בהתאם למידות הסטנדרטיות של מערכות שרתים. לאורך כל שנות פעילותה בתחום, צברה החברה ניסיון רב, וכיום מבוצעות משימות הובלה של שרתים במהירות וביעילות, תוך שימת דגש על שני נושאים עיקריים: הגנה על השרתים מפני הטלטלות של תהליך ההובלה, והובלתם בצורה כזאת שתאפשר פרישה מהירה שלהם ביעד. זו היא המחוייבות של דורון הובלות כלפי לקוחותיה בין שמדובר בהובלה של שרתים, ובין שמדובר בהובלה של כל מכלול או פריט אחר.