אריזה מקצועית

 

אנו בדורון הובלות יודעים שלהתחיל לארוז את הבית שלכם יכולה להיות משימה מרתיעה.  

בעוד שחלק מפריטים הם קלים לארוז (מוצרים לבית, בגדים, ספרים, וכו '...), אחרים דורשים אריזה מיוחדת וידע מתוחכם יותר. בין אם אתם רוצים אותנו לארוז את כל הבית שלך, או רק חלק ממנו, צוות האריזה של דורון הובלות  זמין לתת לכם שירות וניסיון של יותר מעשור באריזת בתים. מומחי אריזה אלו מומחים באריזת אמנות, עתיקות, אלקטרוניקה, פסלים, רהיטים, כלים מזכוכית, ציורים, טלויזיות שטוחות, נברשות, ועוד !

 

 

יש לנו חומרי אריזה באיכות גבוהה הכוללים: קרטונים חדשים וחזקים, נייר לבן לכלים שבירים, קרטונים, שמיכות, מתקני תלייה לבגדי תלייה, וכמובן טושים לסימון פרטי הציוד שנכנס לכל ארגז. אמנות? פסלים שבירים? אלקטרוניקה יקרה ערך? אנחנו בונים ארגזים מותאמים אישית (בשיטת האריזה הבטוחה ביותר, המתוחכמת ביותר) לחפצים היקרים ביותר שלך.

 

אריזה חלקית:  אתם רוצים לארוז את הבגדים שלכם בעצמכם, אבל יש את הכלי מטבח וציוד אלקטרוניקה שאתם רוצים שאנחנו נארוז בצורה מקצועית. לכן אתם יכולים לבחור את שירותי האריזה שלנו גם אם זו רק אריזה חלקית.

 

כשזה מגיע לאריזה, הנכס היקר ביותר הוא ניסיון. עם מעל 10 שנות הניסיון, הצוות המקצועי שלנו שיודע ומכיר טכניקות אריזה, אנו רמה של ביצועים שאין כמותה לביטחון החפצים שלך. כל פריט ארוז באמצעות חומרי האריזה הטובים ביותר.

 

 התקשרו עכשיו למשרדינו ב 077-4066566 על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לאריזה !