שירותי אחסנה

אחת הנטיות האנושיות הבולטות בכל הקשור לרכוש, הוא הנטיה שלנו לאגור חפצים ופריטים. אגירת החפצים נובעת מהרצון שלנו לשמור על הקיים, ולא לאבד שום דבר שיכול אולי מתישהו בעתיד לשמש אותנו. ישנם בתים רבים שבהם אפשר לראות את הנטייה הזאת, כשמביטים בתוך ארונות הבגדים, מתחת למיטות, מעל הארונות, לצד המקרר, במחסנים ובמרפסות, ואפילו על מדפי הבגדים, מדפי הספרים, חדר האמבטיה ולמעשה בכל פינה בבית. בבתים אלה, אפשר לראות עשרות ומאות חפצים שאין בהם שום שימוש, ושאינם משרתים את דיירי הבית, אך עדיין נשמרים בכל פינה אפשרית, ליתר בטחון. מצב זה הוא לגיטימי כל עוד הוא לא יוצר עומס שמשפיע על האווירה בבית. במצב כזה, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להיפטר מהחפצים הללו או להעביר אותם לאחסון במקומות ייעודיים.

 

 

אחסנה לטווח ארוך

שירותי אחסנת ציוד לטווח ארוך הם שירותים שהולכים ותופסים תאוצה בשנים האחרונות, לאור המודעות ההולכת וגוברת של אנשים לצורך שלהם במרחב מחייה,באיכות חיים גבוהה יותר. שירותים אלה מאפשרים אחסנה לטווחים שונים, וביניהם גם אחסנה לטווח ארוך. במסגרת שירות זה, ניתן לאחסן את החפצים ואת פריטי הריהוט שאנחנו רוצים לשמור למועד מאוחר יותר, ולהותיר אותם באחסון למשך חודשים ארוכים ואף למשך שנים. לצורך ביצוע האחסון עלינו לשלם תשלום חודשי עבור השטח המוקצה לנו במרכז האחסון. כאשר מבצעים את האחסון לטווח ארוך, ניתן להשיג מחירים אטרקטיביים מאוד, שיוצרים כדאיות של ממש באחסון החפצים מחוץ לבית, במקום המיועד לכך.

 

 

אחסון בטוח

יחד עם זאת, כאשר אנו מאחסנים את החפצים שלנו במקום אחר, אנחנו רוצים להיות בטוחים שהרכוש שלנו מוגן ובטוח. לשם כך, עלינו לבדוק שהמקום בו אנו מאחסנים את הרכוש, מיישם מגוון רחב של אמצעים שאמורים להגן על הרכוש. כך למשל, אנחנו רוצים לבדוק שהמקום מוגן מפני שריפות עם מערכת ספרינקלרים ומטפים, שהמקום מוגן מהצפות באמצעות מערכות ניקוז והרמה מתאימה של משטחי האחסון. אנחנו רוצים לבדוק שהמקום מאובטח מפני פריצות, וכן אטום בפני לחות. חברת דורון הובלות מספקת שירותי הובלה ואחסון, ומאפשרת לכם לאחסן כל פריט רכוש אתם רוצים לכל טווח שאתם רוצים, ובצורה בטוחה ומוגנת.